Menu
Your Cart

استند

برند: 2form
اگر دنبال یک استند برای دکوری توی منزل خود هستید و میخواهید که کلیه  دکوری هاتون رو  با نظم خاصی بچینید اگر میخواهید از بخش های کنج و خالی شرکت استفاده کنید ، بهتر است که از استندهای چوبی استفاده کنید .دکوری کنج شارلون  ساخته شده از ام دی اف می باشد . ارتفاع 160 سانت طب..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولاگر شما هم آن دسته افرادی هستید که  سبک های دکوراسیون  سلطنتی  را می پسندید و از مجسمه ها و جام های کلاسیک - سلطنتی  استفاده می کنید انتخاب  استند امپراطور برای دکوراسیون شما می تواند مناسب باشد.شما می توانید وسایل دکوری  سلطنتی خود را در داخل این اس..
640,000 تومان
قیمت بدون مالیات:640,000 تومان
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولاستند ها یکی از وسایل پر کاربرد در دکوراسیون های  داخلی می باشد یکی از مزایای استند این است که اگر شما فضای بلا استفاده ای دارید  استند در آن جا قرار میگیرد علاوه بر این که آن مکان را  پر میکند  زیبایی خاصی را در آن محیط ایجاد می کند .یکی دیگر از مزایا آن باعث..
620,000 تومان
قیمت بدون مالیات:620,000 تومان
برند: 2form
اگر از لوازم داخل سرویس بهداشتی خود که از جنس فلز یا پلاستیک خسته شدین میتونین از جنس چوب آن محصول استفاده کنید . استند مخصوص سرویس بهداشتی از دو چوب ترموود فنلاندی و روس ساخته میشود استندهای مخصوص سرویس بهداشتی ، ساخته شده از  چوب ترمووود فنلاندی ضد آب که با لورپلاک به هم متصل میشوند..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصول اگر شما هم جزء ان دسته اشخاصی هستید  که به  دکوراسیون و دیزاین خانه  یا محل کار خود اهمیت میدهید و علاقه مند به  دیزاین های خاص هستید ویا در خانه های خود فضای بلا استفاده داریدو وسایل کوچک زیبایی دارید  پیشنهاد من به شما استند است  زیرا هم ..
1,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000 تومان
استند آنا مدل گیتار
توقف تولید
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولاگر دنبال نظم و ایجاد دکور خوبی هستید اگر میخواهید تمام دکوری های زیبایتان بهتر و زیبا تر دیده شوند بهتر است از استند استفاده کنید ، استند یکی از ابزارهای تغییر ساده دکوراسیون در منازل می باشد . برای اینکه دکوری جذابتر داشته باشید چه بهتر که از استندهای مدل دار استفاده ..
880,000 تومان
قیمت بدون مالیات:880,000 تومان
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولدر دکوراسیون های جدید استندها میتوانند جایگزین ساده اما مناسبی برای ویترین باشند اگر دکور منزل شما سبک جدیدی است و دوست دارید که بجای بوفه و ویترین از  دکوری ساده استفاده کنید بهترین گزینه برای شما استند است استندهای تولید شده از ام دی اف در طرح ها و رنگهای مح..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولاگر دنبال تغییر در دکوراسیون منزل خود هستید اگر میخواهید که نشیمن یا هال خصوصی خودتان زیباتر دیده شود بهتر است از استند استفاده کنید استندها با توجه به ابعاد و مدلهایی که دارند برای منزل شما دکوری زیبا و جدید ایجاد میکنند و سبک دکور منزل شما را تغییر میدهند تغ..
945,000 تومان
قیمت بدون مالیات:945,000 تومان
استند آنا مدل کندو
توقف تولید
برند: آنا
معرفی و کاربرد استند آنا مدل کندویکی از ابزارهای چیدمان وسایل دکوری در بخش نشیمن منزل ، استندهای مشبک هست استندهای مدل چند وجهی و مشبک مناسب برای منازلی است که دکوراسیون مدرنی دارند  استند نارینه مدل کندو یکی از مدلهای خوب مشبک هست که مناسب برای نشیمن هایی که از وسایل دکوری بسیار استف..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
استند آنا مدل کنج پرنس
توقف تولید
برند: آنا
 معرفی و کاربرد محصول استندها نقش کلیدی در دکوراسیون نشیمن شما دارند استندها در دنیای دکور منزلهای مدرن بجای بوفه و ویترین استفاده میشوند اگر دکور منزل شما مدرن است یا از مدل خانه های اسپرت بیشتر خوشتان می اید در کنار دیگر وسایل مدرن منزلتان استفاده ازیک استند اسپرت جلوه بهت..
650,000 تومان
قیمت بدون مالیات:650,000 تومان
استند آنا مدل کنج استار
توقف تولید
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولاگر مدل دکوراسیون خانه شما مدرن و اسپرت هست بهتره از استند بجای بوفه یا ویترین استفاده کنید . فضای خالی در گوشه های نشیمن یا هال خصوصی  مکان مناسبی برای قراردادن استندهای کنج برای نظم و بهتر دیده شدن وسایل دکوری منزل شماست استند نارینه مدل کنج استار ، ساخته شده از ..
645,000 تومان
قیمت بدون مالیات:645,000 تومان
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولاگر دوست دارید که یک حایل زیبا با دکوریهای جذابی بین نشیمن و نشیمن خصوصیتان داشته باشید بهتر است از مدلهایی استفاده کنید که این حس تمایز را به خانه شما میدهند ، استفاده از استندهای ساده اما شیک میتواند دکور منزل شما را به بهترین نحو تغییر دهداین مدل استندها مناسب برای منازل ..
840,000 تومان
قیمت بدون مالیات:840,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 51 (5 صفحه)