سرویس خواب های جذاب برای کودکان

نوشته شده توسط خ صادقی 2017/01/16 10:05:50 0 نظرات

کودکی دوران بی دغدغه ای برای همه ما به حساب می آید و حیف که خیلی سریع می گذرد. کودکی که از ما گذشته و چه خوب که برای فرزندانمان کودکی پر خاطره ای را به جای بگذاریم. با ایجاد یک دکوراسیون زیبا برای اتاق فرزندتان نشاط و انرژی را برایش به ارمقان بیاورید. نقش یک سرویس خواب کودکانه در اتاق فرزندتان نقش اساسی است. جایگاهی برای بازی های کودکانه ی فرزندتان به حساب می آید.

\n\n

 

\n\n

تخت خواب

\n\n

 

\n\n

اگر فرزند دلبند شما علاقه ی زیادی به بیرون رفتن دارد، شما می توانید از این تخت خواب چادری برای کودکتان در اتاقش استفاده کنید. قطعا حس و حال خوبی را برای او ایجاد می کند. حس رفتن بیرون از چادر و اردو رفتن را برایش زنده می کند. جالبی این تخت خواب این است که اگر فرزندتان مهمانی داشت در زیر این چادر یک تخت خواب دیگر وجود دارد که می توانند در کنار هم خوابی آسوده داشته باشند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت دو طبقه

\n\n

 

\n\n

از چنین تخت خوابی که هم با تم فضایی می تواند بسیار بدرخشد، تم دیگری که می تواند این تخت خواب را با آن ست کرد یک تم زیر دریایی است. طراحی جالب این تخت خواب دو طبقه، طبقه پایین عریض تر است و این خود یک حسن است برای ایجاد قفسه هایی برای گذاشتن اسباب بازی های فرزندانتان. و از طبقه بالا برای مهمان فرزندتان می توانید استفاده کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

سرویس خواب

\n\n

 

\n\n

یکی دیگر از گزینه هایی که برای تخت خواب فرزندتان می توانید استفاده کنید یک تخت خوابی که از سقف آویزان است. بسیار جذاب می تواند باشد، این تخت به اندازه کافی بزرگ است که کودکتان بتواند با مهمانش بازی کند. و با بزرگ تر شدن فرزندتان می توانید آن تخت را از حالت آویزان خارج کنید و تغییر دکوراسیون بدهید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت خواب

\n\n

 

\n\n

گاهی شما تخت خوابی دو طبقه برای کودکانتان می خواهید تهیه کنید، اما بنا به ارتفاع کم سقف اتاق از خرید آن پشیمان می شوید، در این مدل از تخت خوابهای دو طبقه که در عکس ملاحظه می کنید به شما این اطمینان را می دهد که ارتفاع کم سقف باعث صرفه نظر کردن شما نشود. با ایجاد تخت خواب پایینی در ارتفاع خیلی پایین هم می تواند جایی برای بازی کودک نوپای شما باشد. و مهمتر این که ارتفاع کم سقف دیگر مسئله ی مهمی نخواهد بود.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت خواب کودک

\n\n

 

\n\n

ظاهری رمانتیک را می توانید برای دختر کوچولوی خود بسازید با این تخت خوابی که چهار تیر دارد و شما می توانید با استفاده از یک پرده سفید حریر رمانتیک بودن را در فضا بیافزایید. و اسباب بازی ها و وسایل جذابی که می توانید به این تیرها آویزان کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

سرویس خواب کودک

\n\n

 

\n\n

اگر شما اتاق خواب فرزندتان کوچک است باید انتخاب های محتاتانه تری داشته باشید. با توجه به عکس تخت خواب دارای یک میز تحریر است. و همچنین راه پله و کمد و قفسه به زیبایی در اتاق طراحی و جای داده شده اند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت کودک

\n\n

 

\n\n

یک تخت خواب با طراحی یک ماشین قدیمی می تواند بهترین هدیه برای پسربچه ی شما باشد. قیافه ی سورپرایز شده ی پسرتان را هنگام دیدن این تخت خواب بسیار لذت بخش است. با توجه به عکس دکوراسیون جالب پسرونه ای است این مسئله را می توان از تابلو روی دیوار که عکس یک کامیون است و حتی از اون پمپ بنزین گوشه ی اتاق می توان پی به طراحی زیبا برای یک اتاق خواب پسرونه برد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت خواب خردسال

\n\n

 

\n\n

اوج آروزهای دختر کوچولوی خود را که عاشق لباس های شاهزاده خانم ها است را با یک تخت خواب زیبا به ارمقان بیاورید. شاید خنده دار باشد ولی حس کامل شاهزاده بودن را بهش دست ندهید زیرا بعدا در کارهای خانه به شما کمک نخواهد کرد.

نظر بدهید