×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

سرویس خواب دو نفره

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/11/30 10:40:47 0 نظرات اتاق خواب,سرویس خواب,

اگر تصمیم به خرید سرویس خواب برای جهیزیه یا تغییر دکوراسیون اتاق خواب هستید بهتر است نکات مهمی قبل از خرید توجه نمایید.سرویس خواب دونفره شیک شدن دکوراسیون اتاق خواب تا حدود زیادی به مدل تخت خواب و چیدمان آن بستگی دارد .انتخاب مدل تخت خواب دو نفره به متراژ ، رنگ دیوارها و تم رنگی خانه وابسته است زوج های جوان در هنگام خرید سرویس خواب  مشکل دارند.

این مسئله زمانی بیشتر میشود که با مدل های فراوان و طراحی های متنوع سرویس خواب در فروشگاه ها روبرو میشوند. قبل از خرید تخت خواب طول و عرض اتاق خواب را اندازه بگیرد و مشخص کنید که تخت چگونه در اتاق خواب قرار میگیرد .

هنگام انتخاب مدل نگاهی هم به پایه ها و ارتفاع تخت خواب ها داشته باشید . مدل هایی که پایه های سنگین و یا ضخیمی دارند به لحاظ وزن و جابجایی  دچار مشکل می شود با اینکه تخت خواب های دونفره چوبی از پرطرفدارترین مدل ها است اما مهمتر از جنس تخت چهارچوب آن است. چهارچوب محکم و قوی باعث میشود تخت تا سالها برای شما کار کند.

تخت خواب آماده بهترین انتخاب از نظر قیمت و کیفیت است. اصول فنگ شویی در چیدمان منزل  اولویت دارد از انتخاب تخت خواب های کشو دار و یا با ارتفاع بسیارکم خودداری کنید . بر اساس قانون فنگ شویی تخت خوابی که تخت پشتی مستحکم و چوبی دارند بهترین گزینه برای خرید تخت خواب دو نفره است .

در انتخاب تشک تخت خواب دو نفره  باید تشکی را انتخاب کنید که  بیشتر آرامش و بهترین خواب را برای شما ارمغان می آورد باعث میشود تا در طول روز با انرژی تر و کارآمدتر باشید. تختخواب ها باید از زمین نزدیک به 40 سانت ارتفاع داشته باشد تا هنگام نظافت و تعویض روتختی و ملحفه ، همچنین درازکشیدن و بلند شدن راحت باشید .

برای این که بدانید تخت مناسبی انتخاب کردید ، لبه تخت بنشینید اگر پا روی زمین قرار گرفت و زانوها با سطح افقی و حداکثر 10 تا 15 درجه زاویه داشته باشد و  تخت خواب استاندارد است. براي استراحت طولاني مدت و شبانه تشک بايد سفت باشد‌، به طوري که وقتي با دست به آن فشار وارد مي‌کنيد فرو نرود .

بهترين تشک،تشکي است که وقتي روي آن مي‌خوابيد در آن فرو نرويد. در مورد جنس سرویس خواب دو نفره  محبوب ترین انتخاب سرویس خواب چوبی  است که از ام دی اف گرانتر است و سرویس خواب با جنس ام دی اف از ملامینه گرانتر است. در آخر نیز سرویس خواب فلزی قرار میگیرد. سرویس های فلزی عموما از جنس آهن هستند و تقریبا همه قسمت های آنها از فلز ساخته می شود. این سرویس ها دارای قسمت های معمول یک سرویس خواب هستند اما به اندازه محصولات چوبی دارای ظرافت نیستند و راحتی کمتری دارند.


سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب

سرویس خواب طرح 20 دکور

سرویس خواب جدید

سرویس خواب مدرن


سرویس خواب 2017


سرویس خواب طلایی رنگ

سرویس خواب سفید


سرویس خواب طرح جدید

سرویس خواب عروس

سرویس خواب ارزان

سرویس خواب ست

سرویس خواب ترک
سرویس خواب جدید مدل 2017

سرویس خواب کم جانظر بدهید