×
آیا سوالی دارید؟
با خانم ابراهیمی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

سبک کلاسیک در چیدمان منزل + تصاویر

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/08/14 10:18:28 0 نظرات طراحی دکوراسیون,مبل استیل،کلاسیک،سلطنتی,

اکثر افراد سبک کلاسیک را, سبکی تیره و دلگیر میدانند درحالی که به این صورت نمیباشد و جذابیت های خاص خود را دارد یعنی میتوان سبک کلاسیک را با دکور روشن چیدمان کرد. در سبک کلاسیک میتوانید از هر وسیله ای اما به شرط کلاسیک بودن استفاده کرد مانند: آباژور , پرده, بوفه و ...  .

ـ در سبک کلاسیک سعی کنید از مبلمان قدیمی و نوستالژیک استفاده کنید. کنده کاری در پایه و تاج مبل بیانگر سبک کلاسیک میباشد.ـ مبلمان قدیمی و عتیقه که سبک کلاسیک را معرفی میکنند بسیار پر طرفدار است و خواهان زیادی دارد.ـ استفاده از یک بوفه قدیمی هم تاثیر زیادی در چیدمان کلاسیک دارد که باعث جذابیت بیشتر دکوراسیون میشود و چشم هارا خیره میکند.
ـ در دکوراسیون به سبک کلاسیک ,  نور و دستگاه های نوری تاثیر زیادی  دارد و باعث زیبایی هرچه تمام تر میشود.استفاده از آباژور در این چیدمان بسیار جذاب و دل چسب است.

ـ برای زیبا و دل فریب تر دیده شدن آباژور باید از یک میز مناسب کلاسیک و شیک استفاده شود که جلوه ی آباژور را چندین برابر افزایش دهد.ـ در دکوراسیون به سبک کلاسیک باید اتاق خواب و وسیله های داخل آن نیز  از جمله تخت خواب باید به صورت کلاسیک باشند.ـ میز ناهار خوری های کلاسیک طرح های زیبا و جذابی دارند که میتوان در آن از رنگ های پاستیلی برای زیبا تر  دیده شدن استفاده کرد.

ـ در چیدمان کلاسیک یکی از دکور های زیبا داشتن مبل های غیر هم رنگ است که تنوع رنگ این مبلمان تر دو رنگ به بالا شروع میشود و منزل مارا بسیار شیک و لوکس نشان میدهد.نظر بدهید