رنگ سیاه و دکوراسیون لوکس

نوشته شده توسط خ صادقی 2016/12/22 19:21:19 0 نظرات

بعضی از رنگ ها استفاده ازشون در دکوراسیون خانه نیازمند هوشمندی ذکاوت خاصی است به دلیل خاص بودن رنگ باید دقت لازمه در چیدمان مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل،مبلمان کلاسیک داشته باشید تا به زیبایی دکوراسیون شما بیافزاید وگرنه استفاده نادرست باعث زشت جلوه دادن دکوراسیون شما می شود.یکی از این رنگ های خاص رنگ سیاه یا همان مشکی است.

\n\n

 

\n\n

\n\n

1-دکوراسیون روشن و جلوه گرفتن رنگ مشکی

\n\n

وقتی همه ی مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل و وسایل دکوری دیگر به رنگ روشن باشد در این هنگام استفاده از یک عنصر بصری در محیط به شدت احتیاج می شود چاره ساز این عنصر بصری رنگ سیاه می باشد

\n\n

 

\n\n

\n\n

2-سیاه و سفید تضاد دوس داشتنی

\n\n

اگر در دکوراسیون منزل خود که رنگ روشن است و دیگر جلوه و شکوه ندارد شما میتوانید با مقداری اضافه کردن تم مشکی به دکوراسیونتون زیبایی را به مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل خود بدهد.

\n\n

3-وجود کانترهای مشکی در آشپزخانه

\n\n

کانترهای داخل آشپزخانه با تغییر رنگشون می توانند زیبایی و یکنواختی از دست رفته محیط آشپزخانه را بازگردانند اگر از رنگ مشکی در آن استفاده کنید و از زیبایی به وجود آمده لذت ببرید.

\n\n

4-وسایل تزیینی سیاه

\n\n

وسایل تزیینی و دکوری به خودی خود دارای زیبایی هستند حال اگر آنها را با رنگ های خاص به دکوراسیون منزلتان اضافه کنید جذابیتی بیش از پیش به دکوراسیون شما می دهد حال اگر وسایل دکوری شما به رنگ مشکی باشد ناخداگاه چشم و نظر شما را به خودش جلب می کند و به راحتی می توانید چشم های مهمانانتان را به هر سمتی که می خواهید بگردانید.

\n\n

5-فرش سیاه رنگ

\n\n

فرش هایی با زمینه ی مشکی بستر بسیار خوبی را برای مبلمان راحتی ویا مبلمان استیل شما فراهم می کند مزیت دیگر این است که دیربه دیر کثیفی را نشان می دهند و همین مزیت گزینه ی خوبی برای جلب رضایت شما برای استفاده از آنها است البته شما باید جرات و جسارت انتخاب آنها را داشته باشید.

\n\n

همچنین شما می توانید رنگ مشکی را با سفید به صورت ترکیبی استفاده کنید.

\n\n

6-استفاده از کفپوش های مشکی

\n\n

اگر می خواهید که ظاهر دکوراسیون خانه شما لوکس به نظر برسد استفاده از کفپوش های مشکی به جای فرش های مشکی توصیه می شود مخصوصا اگر سطحی براق داشته باشند که نور را منعکس شود البته زیبایی این کفپوش ها با فرش هایی به رنگ روشن تکمیل می شوند.

\n\n

7-سرویس بهداشتی و کاشی های سیاه

\n\n

عموما سرویس های بهداشتی دارای رنگ روشن است به دلیل مسایل بهداشتی اما این موضوع به مرور زمان خسته کننده می شود اما گاهی نیاز است که این روشنی یک برش خوب داشته باشد برشی که هیجان بصری به محیط بدهد البته که کاشی های مشکی این هیجان بصری را القا می کنند.

\n\n

8-مبلمان بیرونی به رنگ مشکی

\n\n

معمولا این مبلمان به خاطر اینکه در ارتباط مستقیم با هوای بیرون و گرد و خاک آلودگی هوا قرار دارد به خاطر همین موضوع رنگش باید چرک تاب باشد به رنگ مشکی بیشتر توجه کنید برای مبلمان بیرونیتان.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید