×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

چگونه یک کاغذ دیواری مناسب و زیبا انتخاب کنیم

2017/07/02 17:06:10 0 نظرات طراحی دکوراسیون,

چگونه یک کاغذ دیواری مناسب و زیبا انتخاب کنیم

 

نحوه انتخاب صحیح کاغذ دیواری

انتخاب يک كاغذ ديواری صحيح و خوب كاری سخت و هراسناک است؛ به خصوص اگر قبلا اين كار را انجام نداده باشيد. دليل سختی انتخاب کاغذ دیواری این است كه تنوع بيشماري از كاغذ ديواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنين جنس پشت كاغذ ديواری در بازار موجود است كه بايد از بين اين تنوع بيشمار، مناسب‌ترين گزينه را برای دكوراسيون خانه خود انتخاب و استفاده كنيد.با اين حال اين اطمينان را به شما می دهيم كه راه‌هايی برای تسهيل اين فرايند وجود دارد.  يكي از مهم‌ترين راه‌ها براي‌ آسان‌تر شدن انتخاب کاغذ دیواری، اين است كه شما قبل از رفتن به فروشگاه‌ها براي انتخاب و خريد، ايده و طرحی واضح و شفاف از آنچه مي‌خواهيد داشته باشيد. در ادامه مطلب نيز راه‌هايی را به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه با در نظر داشتن آنها  بتوانيد انتخابي از سر آگاهی داشته باشيد.

 

کاغذ دیواری

 

-اگر پیرو طرح ها و نقش های شلوغ هستید وعلاقه ی زیادی به این طیف طراحی دارید میتوانید از این نوع کاغذ دیواری ها استفاده کنید.که به فضای شما حس ماجراجویی و هیجان میبخشد.البته ناگفته نماند که اینگونه کاغذ دیواری موجب کوچک دیده شدن فضا میشود.

 

کاغذ دیواری

 

-انتخاب تصویر زمینه برای خانه خود یک انتخاب شخصی است.اگر طرفدار نقوش درشت هستید میتوانید تصاویر زیر را برای خود یک الگو قرار دهید.این نوع کاغذ دیواری میتواند به همراه کاغذ دیواری های ساده و بدون طرح نیز به کار برده شود.

 

کاغذ دیواری

 

-اگر علاقه مند به هنرو آثار قدیمی هستید میتوانید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنید.

 

کاغذ دیواری

 

-برای ایجاد یک اتاق باعناصر آزادانه وخلاق که بتواند به ذهن شما ریتم خاصی ببخشد میتوانید از تصاویر زیر کمک بگیرید.

 

کاغذ دیواری

 

-انتخاب یک تصویر زمینه کاملا بستگی به شما دارد که میخواهید به چه چیزی در ذهن خود برسید وچه چیزی را دنبال کنید.غریزه ی خود را دنبال کنید وبهترین را متناسب با شرایط فضای خود انتخاب کنید.

 

کاغذ دیواری

 

-فضای مورد نظرتان را در نظر بگیرید، روشنایی مهم ترین نقش را در فضای شما دارد. همان طور که کاغذ دیواری هایی با رنگ تیره تر فضای شما را تیره تر و کوچک تر نشان میدهد کاغذ دیواری های روشن فضا را روشن، دل باز و و بزگ تر نشان میدهند.

 

کاغذ دیواری

 

-سادگی میتواند بسیار خیره کننده باشد.مانند تصاویر زیر که دارای طرحی تکرار شونده و خنثی هستند.بافت بازتابنده ای دارند که با اثرات نور بر روی بافت و الگو در طراحی تعادل ایجاد میشود.

 

کاغذ دیواری

 

-اگر به دنبال تصاویر ساختارشکن وخاص هستید میتوانید از تصاویر زیر الهام بگیرید.

 

کاغذ دیواری

 

این نوع کاغذ دیواری را متناسب با فضا و دکوراسیون خود انتخاب کنید.

 

کاغذ دیواری

 

-میتوانید در فضای مورد نظر خود با استفاده از کاغذ دیواری هایی که از ترکیب مواد قدیمی و جدید، مات و روشن، رنگ های سرد و گرم تولید شده اند استفاده کنید تا کنتراست زیبا دل نشینی به وجود آورید.

 

کاغذ دیواری

 

 

برچسب ها: دکوراسیون

نظر بدهید