سرویس خواب - دکوراسیون اتاق خواب و سرتختی

نوشته شده توسط خ محمد پور 2017/01/17 12:53:59 0 نظرات

برخی عناصر هستند که چه شما بخواهید و چه شما نخواهید در زیبایی و تکمیل کردن و شخصیت دادن به یک اتاق باید حضور داشته باشند. یکی از این عناصر که به زیبایی اتاق خواب شما و همچنین سرویس خواب شما می افزاید سرتختی است. حضورش در اتاق خواب تاثیر به سزایی دارد. به دلیل اینکه تخت خواب اصلی ترین عنصر در داخل اتاق خواب است، و زیبایی آن را دو چندان می کند. در این مطلب به انواع مختلف سرتختی ها پرداخته می شود.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت خواب

\n\n

 

\n\n

1- انواع سرتختی ها و مدل چرمی

\n\n

قطعا جلوه ی خاصی را می توانید با این مدل از سرتختی به اتاق خواب خود و همچنین تخت خواب خود ببخشید. در لوکس بودن این مدل از سرتختی ها هیچ شکی نیست. و از دیگر مواردی که این مدل سر تختی ها را خاص می کند این است که به سادگی تمیز می شوند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت

\n\n

 

\n\n

2- انواع سرتختی ها و مدل گل گلی

\n\n

این مدل از سرتختی ها برای اتاق خواب دختر کوچولوها و دختر خانوم ها بسیار جذاب است. دکوراسیون اتاق خواب را از این رو به آن بر می گرداند. با بودنش در اتاق خواب حس نشاط و انرژی را به اتاق خواب اضافه می کند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

3- انواع سرتختی ها مدل سلطنتی

\n\n

توجه داشته باشید که سرتختی هاس سلطنتی را در مواقعی که دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما سبک کلاسیک داشته باشد استفاده کنید. تا شکوه جلال را در این سرتختی ببینید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

سرویس خواب

\n\n

 

\n\n

4- انواع سرتختی ها مدل پله ای

\n\n

این مدل از سر تختی ها چون حالت پله ای دارند سر تختی ها دیگر که صاف هستند را به چالش می کشد. سبک زیبایی است حتما از این مدل از سر تختی ها استفاده کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت دونفره

\n\n

 

\n\n

5- انواع سرتختی ها مدل ساده

\n\n

گاهی افراد از شکلهای مختلف موجود برای سرتختی ها برای تخت خواب خود از مدل ساده آن استفاده می کنند. و حالت ساده ی آن را ترجیح می دهند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

سرتختی

\n\n

 

\n\n

6- انواع سرتختی ها مدل اشکال خاص

\n\n

البته سرتختی برای اکثر سلیقه ها موجود است. و شما اگر ساده دوست ندارید می توانید اشکال خاص آن را انتخاب کنید. البته نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما باید دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود را در نظر بگیرید ببینید پتانسیل این را دارد که از سرتختی خاصی استفاده کنید یا نه؟

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت خواب

\n\n

 

\n\n

7- انواع سرتختی ها مدل لوازم دکوری

\n\n

این نوع سرتختی ها تقریبا دو منظوره هستند، هم به عنوان سرتختی استفاده می شود و هم نحوه ساخت آن است به دلیل فضای خالی موجود در آن باعث می شود شما بتوانید وسایل دکوری خود را در آن جای دهید. گاهی می توانید با استفاده از نورپردازی خاص زیبایی آن را دو چندان کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

سر تختی

\n\n

 

\n\n

8- انواع سرتختی ها مدل آثار هنری

\n\n

اضافه کردن آثار هنری مثل یک تابلو و اضافه کردن آن به سرویس خواب بسیار جذاب می تواند باشد. شما می توانید از تابلوهایی که دوست دارید جایگزین تابلوهای پیش فرض بزارید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت

\n\n

 

\n\n

9- انواع سرتختی ها مدل چوبی

\n\n

سرتختی های چوبی و دارای فضا را می توان گزینه ی مناسبی برای افرادی که اتاق خوابی کوچک دارند استفاده کنند. فضایی برای قرار دادن عینک و یا کتاب شما را دارد. با توجه به کوچک بودن اتاق خواب اولین گزینه ای که حذف می شود پاتختی ها هستند، این سرتختی ها می توانند جای آنها را پر کنند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت خواب چوبی

\n\n

 

\n\n

10- انواع سرتختی ها مدل ترکیبی از متریال های مختلف

\n\n

و در آخر می توانید از سرتختی هایی که از دو یا چند متریال استفاده شده است استفاده کنید. و این به سلیقه ی شما بر می گردد که چه متریالی مد نظرو چه متریالی نزدیک به سبک دکوراسیون شما است.

\n\n

 

نظر بدهید