Menu
Your Cart

درباره ما


رسالت 20 دکور

20 دکور به عنوان نخستین رسانه تبلیغاتی تخصصی دکوراسیون کشور، با گستره‌ای از تمامی برندها در زمینه تخصص خود برای تمام اقشار جامعه به ویژه فعالین صنعت دکوراسیون و تجهیزات منزل و ادرات، برای کاربران خود «امکان کسب آگاهی دقیق و لذت  یک انتخاب و خرید مطمئن» را تداعی می‌کند. وجه تفاوت ما با سایر سایت های مشابه، عدم پرداختن تنها به موضوع فروش است. ما در کنار خدمات معرفی محصولات و ارائه اطلاعات تماس تولید کننده هر محصول، نشریه تخصصی 20 دکور را هر  چهارماه یکبار منتشر نموده و با مشارکت صاحبان برندها محتوی را تهیه و به صورت رایگان در سراسر کشور توزیع می نماییم تا به صورت مکتوب آخرین تحولات و محصولات را در این حوزه به نظر شما عزیزان برسانیم . بعلاوه نسخه PDF این نشریه به صورت منظم در دسترس شما قرار خواهد گرفت. پوشش خبری رخدادها و نمایشگاه ها، آخرین بخش نامه ها و قوانین، اطلاعیه های مهم، آموزش های تخصصی و عمومی و ... نیز بخشی از خدمات منحصر به فرد ما در این حوزه است (مشاهده مجله اینترتی 20 دکور) . به علاوه با توجه به رشد چشم گیر گوشی های هوشمند همراه، ما اقدام به تهیه اپلیکیشن موبایل نموده تا افراد از هر نقطه ای به راحتی آخرین محصولات تولید شده در زمینه مبلمان، سرویس خواب، تجهیزات دکوراسیون و کلیه لوازم مربوطه را مشاهده و با برقراری تماس با تولید کننده های اصلی به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند.


«ارائه اطلاعات بی طرفانه»،  «تولید محتوی حرفه ای»، «معرفی بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» اصل چهارگانه ای است که 20 دکور از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این چهار اصل، همیشه، ایده ها و خدمات جدیدی را به کاربران ارائه کرده است. 20 دکور، با داشتن مراکز توزیع نشریات در سراسر ایران امکان دسترسی همگان را به مجله 20 دکور فراهم کرده تا افرادی که علاقمندند اطلاعات و تصاویرمحصولات را به صورت مکتوب در دست داشته باشند به راحتی و بصورت رایگان بتوانندمجلات را در اختیار داشته باشند.


20 دکور در فضای کاری خود همواره در پی نوآوری بوده و مصمم است که روز بروز با ارائه خدمات نوین امکان انتخاب راحت و مطمئن تر را برای کاربران فراهم کند. مساله حائز اهمیت این است که 20 دکور پلی است میان تولید کنندگان که قصد معرفی معرفی خود را دارند و مشتریانی که به دنبال گستره وسیعی از محصولات و بالاترین کیفیت ها هستند. امیدواریم شما نیز با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری کنید. (ارتباط با ما)

شما برای خریدتان وقت نمی‌گذارید، آن‌چه را که نیاز دارید خودش را به شما خواهدرساند.

20 دکور با مالکیت حقیقی مهدی عرفانیان متولد سال 1368 در تهران و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و  از فعالان حوزه کسب و کارهای اینترنتی اداره می گردد و در زمینه فروش و معرفی انواع مبلمان و دکوراسیون فعالیت می کند.