×
آیا سوالی دارید؟
با خانم ابراهیمی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

حفظ حریم شخصی

 حریم خصوصی

20 بافت ضمن احترامیکه برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن ومطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس،شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های 20 بافت قانونی ومبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی وبنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نامو کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازماست. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارشوارد کنند و 20 بافت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.


همچنین 20 بافت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی ازبرخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه 20 بافت را در پروفایل خود لغو کنند. 


توجه داشته باشید که 30007477  تنها شماره‌ای است که 20 بافت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان 20 بافت، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام 20 بافت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونیآن را به Info@20baft.com  اطلاعدهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه 20 بافت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجودندارد. 


20 بافت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمان هباشد، 20 بافت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمزعبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. 20 بافت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داندو اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه باحکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

20 بافت همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوریIP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی 20 بافت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های 20 بافت ندارید٬ می توانید برروی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

20 بافت برای حفاظت ونگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدواراست که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجودهرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.


تلفن تماس :

21-66573934

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:

استان تهران - شهر تهران – بالاتر از میدان انقلاب – خیابان فرصت شیرازی – پلاک 90- واحد 7 و 10