Menu
Your Cart

حفظ حریم شخصی

20 دکور، ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های 20 دکور قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و 20 دکور تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین 20 دکور ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی ازبرخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه 20 دکور را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که 09120203920 تنها شماره‌ای است که 20 دکور از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان 20 دکور، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام 20 دکور است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@20decor.com اطلاع دهید.

همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه 20 دکور را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجودندارد. 20 دکور ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، 20 دکور می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمزعبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. 20 دکور هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داندو اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

20 دکور همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوریIP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی 20 دکور و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های 20 دکور ندارید٬ می توانید برروی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید. 20 دکور برای حفاظت ونگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدواراست که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.در صورت وجودهرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس :02188820053 - همراه: 09120203920

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان: استان تهران - شهر تهران - خیابان مطهری - خیابان اورامان - پلاک 25