×
آیا سوالی دارید؟
با خانم عاشوری آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

حس سوار بر باد بودن رو تجربه کنید

نوشته شده توسط هما قاسملو 2018/11/15 13:20:45 0 نظرات

حس سوار بر باد بودن رو تجربه کنید

همه ی ما نیاز داریم وقتی از محل کار به خونه برمیگردیم، بتونیم تمام خستگی های روزانه رو از تن بدر کنیم، صندلی های بادی و شنی انتخاب مناسبی است که همه افراد خانواده می توانند از اون استفاده کنند.

مبل های شنی فوق العاده نرم و سبک و انعطاف پذیر هستند و جایگزین مناسبی برای صندلی های خشک و سفت چوبی و فلزی می باشند. این مبل ها رو میتونید برای استراحت و تماشای تلوزیون در اتاق نشیمن، استراحت و مطالعه در اتاق خواب بزرگسال و به عنوان وسیله بازی و سرگرمی در اتاق کودکان و بالکن خود انتخاب کنید.
این مبل ها با طرح و رنگ های شاد و متنوع برای هر سلیقه و دکوراسیونی تولید میشه و بدنه ی آن ها با پارچه هایی از جنس های مختلف : چرم، برزنتی و مخملی و ضد تعریق، هست که قابل شستشو بوده و شما به راحتی می توانید آن ها را نظافت کنید.
مبل های شنی در ابعاد و اشکال مختلف وجود دارند و شما می توانید بر اساس فضا و کاربرد، هر ابعاد و شکلی از آن ها را خریداری تهیه کنید. این مبل ها برخلاف صندلی های چوبی و فلزی سبک تر بوده و جابجایی آن ها بسیار راحت است.
مبل های بادی نیز تمام ویژگی های بالا رو دارند با این تفاوت که قیمت آن ها از مبل های شنی پایین تره و فضای زیادی رو اشغال نمی کنند و موقع استفاده در عرض چند دقیقه می توانید آن ها را سرپا کنید. این نکته رو هم بدونید که ماندگاری مبل های شنی از مبل های بادی بیشتر است.

به نظر من هر خونه ای با هر ابعاد و دیزاینی به یکی از این صندلی های فوق العاده راحت و جذاب نیاز داره، این صندلی ها رو می توانید برای خانه، محل کار و ویلای خود تهیه کنید و لحظاتی رو روی آن ها لم بدین و از نرمی و راحتی آن ها لذت ببرید.

نظر بدهید