×
آیا سوالی دارید؟
با خانم عاشوری آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

دکور-جایگاه مناسب بوفه ها و ویترین ها

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/01/05 10:32:48 0 نظرات

ویترین ها و بوفه ها در چند سال گذشته جزء جدایی ناپذیر خانه های ایرانی بوده است،اما با مرور زمان کوچکتر شدن خانه های امروزی شلف ها جای آنها را گرفته اند.

\n\n

 

\n\n

اتاق با میز ناهار خوری

\n\n

نوع ویترین ها نسبت به جا و مکانی که می خواهیم قرار دهیم ارجعیت دارد نوع ویترین ها باید با سایر وسایل تزیینی ما هماهنگی داشته باشد، توجه داشته باشید که اگر شما از ویترین های کلاسیک استفاده می کنید حتما باید مبلمان شما نیز مبلمان کلاسیک باشد، و اگر شما از مبلمان راحتی و مدرن استفاده می کنید ویترین شما نیز باید سبک مدرن داشته باشد.

\n\n

 

\n\n

میز با ناهار خوری

\n\n

بهتر است ویترین ها و بوفه ها که قرار است ظروف شما در آن قرار گیرد نزدیک به محل غذا خوری شما باشد تا دسترسی به آن برایتان راحت تر باشد، با یک ویترین آینه دار شما می توانید فضای داخلی کوچک خود را بزرگتر جلوه دهید ولی باید دقت داشته باشید که داخل ویترین را از ظروف کریستالی زیاد پر نکنید زیرا شلوغی باعث گرفتگی و کوچک به نظر رسیدن بیشتر خانه ی شما می شود.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری جدید

\n\n

شما با کمی سلیقه می توانید میز ناهار خوری خود را با ویترین ویا بوفه  خود ست کنید تا فضای بسیار شیکی به غذاخوری خود داده باشید، گاهی این هماهنگی ست کردن با یک هماهنگی رنگی نیز قابل اجرا است.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری 4 نفره

\n\n

بهترین محل برای قرار گیری ویترین ها گوشه های دنج خانه است شما به جای گذاشتن ظروف درون ویترین ها و بوفه ها می توانید متفاوت تر ظاهر شوید و از گلدان استفاده کنید.

\n\n

 

\n\n

بوفه مدرن

\n\n

قابلیت خوبی که ویترین ها و بوفه های امروزی دارند این است که با کمی تغییر در دکوراسیون در هر جای خانه می توان از آن استفاده کرد اما بهترین جایگاه بین مثلث غذاخوری،نشیمن و آشپزخانه می باشد. شما گاهی می توانید ویترین ها را با سلیقه ی خود بسازید پس کافی است دست به کار شوید،قطعا مقرون به صرفه تر می باشد.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی مدرن

\n\n

اگر مایل هستید که از ویترین ها در محل نشیمن خود استفاده کنید توجه داشته باشید که در کنج باشد و دیده نسبی داشته باشد.توجه داشته باشید که مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل شما باید نقطه ی کانونی باشد و ویترین ها و بوفه ها در پشت آنها باشند.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری

\n\n

گاهی ویترین ها می توانند بخشی از دیوار غذاخوری یا نشیمن شما را اشغال کنند، حتما همیشه نباید در کنج واقع شده باشند، گاهی از آنها به عنوان کتابخانه نیز بهره می برند هیچ قاعده ای برای انجام ندادن کاری برای شما وجود ندارد پس خلاقیت خود را به نمایش بگذارید. 

نظر بدهید