Menu
Your Cart

روژا

میز ناهار خوری کلاسیک روژا مدل کلاسیک مرجان
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمیز ناهار خوری کلاسیک مرجان محصولی با ظاهری کاملا کلاسیک که بسیار زیباست و جلوه ای خاص و جذاب را به فضای شما می بخشد.در طراحی میز ناهار خوری های کلاسیک ظرافت و طراحی کار بسیار اهمیت دارد.میز مدل کلاسیک مرجان محصولی است دارای طراحی جذاب و ظریف که کیفیت ساخت خوبی هم دارد که زیبایی این محصول..
میز ناهار خوری روژا مدل چستر کلاسیک
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمیز های ناهار خوری امروزه جز مبلمان پر کاربرد برای انواع منازل با متراژ مختلف و سبک های دکوراسیون مختلف به شمار می رود.با انتخاب یک میز ناهاری مناسب برای فضا هم به  زیبایی فضای منزلتان کمک می کنید و هم راحتی بیشتری برای اعضای خانواه فراهم می کنید که از زمان دو رهم جمع شدن و صرف غذا ل..
میز ناهار خوری روژا مدل چستر آمریکایی
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمیز ناهار خوری مدل چستر آمریکایی محصولی است با ظاهری به روز که می تواند زیبایی زیادی را به فضای زندگی شما ببخشد.این محصول دارای طراحی به روز و کیفیت ساخت بسیار خوبی است که می تواند در فضای منزل شما در کنار یک مبل متناسب زیبایی زیادی را ایجاد کند و علاوه بر کاربردی که دارد به عنوان یک عنصر..
میز ناهار خوری روژا مدل چستر
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمیز ناهار خوری مدل چستر محصولی با ظاهری بهره گرفته شده از مبلمان چستر فیلد معروف که می تواند زیبایی زیادی را در فضای منازل شما ایجاد کند.این محصول با داشتن ظاهری مدرن و به روز می تواند در کنار ست مبلمان چستر در فضای شما قرار گیردو  زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد.این محصول ظاهری زی..
میز ناهار خوری روژا مدل پاتریس
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمیز های ناهار خوری امروزه جز مبلمان پر کاربرد برای انواع منازل با متراژ مختلف و سبک های دکوراسیون مختلف به شمار می رود.با انتخاب یک میز ناهاری مناسب برای فضا هم به  زیبایی فضای منزلتان کمک می کنید و هم راحتی بیشتری برای اعضای خانواه فراهم می کنید.میز ناهار خوری مدل پاتریس محصولی است ..
میز ناهار خوری روژا مدل روژا
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمیز های ناهار خوری امروزه جزیی اساسی از مبلمان منزل به شمار می روند و برای منازل با هر متراژی وسیله ای کاربردی به شمار می رود.با انتخاب یک میز ناهار خوری مناسب برای فضای منزلتان می توانید هم تاثیر بسیار مثبتی را بر دکوراسیون فضای منزلتان بگذارید و هم راحتی بیشتری برای اعضای خانواده فراهم ..
مبل کلاسیک روژا مدل کلاسیک مرجان
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمبل مدل کلاسیک مرجان مبلی است تولید شده در برندی که محصولاتش همگی زیر نظر مجرب ترین طراحان و کارشناسان تولید شده است و دارای ظاهری زیبا در کنار کیفیت ساختی خوب هستند.این محصول دارای ظاهری کاملا کلاسیک است و می تواند در فضای منازل با دکوراسیون کلاسیک زیبایی زیادی را ایجاد کنند. این محصول ب..
مبل کلاسیک روژا مدل ویکتوریا
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمبل مدل ویکتوریا محصولی از برندی که تمام محصولات تولید شده در آن دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی است و دارای ظاهری متفاوت و با طراحی به روز هستند.مبل مدل ویکتوریا دارای طراحی بسیار متفاوتی است به صورتی که بدنه ی مبلی مدرن را با پایه های مبلمان کلاسیک ترکیب کرده است و محصولی با ظاهری بسیار متف..
مبل راحتی چستر روژا مدل چستر کلاسیک
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمبل چستر مبلی است تاریخی که قدمت طولانی در تاریخ مبلمان دارد اما از گذشته تا کنون در حال به روز شدن است و به عنوان یک مبل مدرن جذاب در دنیای مبلمان شناخته می شود.این مبلمان در زمان طراحی بیشتر برای فضاهای اداری کاربرد داشته است اما با گذر زمان و وارد شدن این مبلمان به منازل باعث شده است ک..
مبل راحتی چستر روژا مدل چستر آمریکایی
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمبل چستر مبلی است مدرن با ظاهری جذاب که سال های سال است جز مبلمان جذاب برای منازل به شمار می رود.مبل چستر آمریکایی معرفی شده محصولی است با ظاهری جذاب که از کیفیت ساخت خوبی هم بهره می برد.در مبل های طرح چستر کیفیت ساخت خوب بسیار اهمیت دارد زیرا اگر کیفیت ساخت خوبی نداشته باشد خیلی زود ظاهر..
مبل راحتی چستر روژا مدل چستر
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمبل چستر مبلی است تاریخی که قدمت طولانی در تاریخ مبلمان دارد اما از گذشته تا کنون در حال به روز شدن است و به عنوان یک مبل مدرن جذاب در دنیای مبلمان شناخته می شود.در گذشته این مبلمان بیشتر در فضاهای اداری کاربرد داشتند اما امروزه با گذر زمان و وارد شدن این مبلمان به منازل باعث شده است که ط..
مبل راحتی روژا مدل تورین
ناموجود
برند: روژا
معرفی محصولمبل تورین تولید شده در برندی است که محصولاتش دارای ظاهری با طراحی به روز است و در ساخت آن از مواد اولیه ی با کیفیت استفاده شده و با توجه به استاندارد های روز تولید شده است و مبلی را به وجود آورده است که دارای تمام معیار های یک مبل راحتی استاندارد است.مبل مدل تورین دارای ظاهری ساده است که ..
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)