بهترین میز و صندلی ناهار خوری

نوشته شده توسط خ محمد پور 2016/12/13 10:18:51 0 نظرات

در خانه های امروزی علاوه بر حضور مبلمان راحتی یا مبلمان استیل حضور میز ناهار خوری نیز جزو وسایل ضروری منزل محسوب می شود و همانند توجه به خرید مبلمان شما باید وسواس و سلیقه ی مناسبی را برای خرید میز ناهار خوری به خرج بدهید.

\n\n

 

\n\n

جنس میز ناهارخوری

\n\n

1-مواد به کار رفته در میز ناهار خوری

\n\n

در طراحی و متریال استفاده شده در میز و صندلی ناهار خوری که همانند همان موادی است که در مبلمان راحتی و مبلمان استیل به کار می رود اما در میان آنها محبوب ترینش میز ناهار خوری چوبی می باشد.مستحکم ترین نوع چوب برای درست شدن میز ناهار خوری چوب راش می باشد.

\n\n

 

\n\n

اتصالات میز ناهارخوری

\n\n

2-به اتصالات توجه شود

\n\n

میز و صندلی هایی که با اتصال چسبی و میخی به هم متصل شدند از مقاومت کمتری نسبت به اتصالات پیچ و مهره ای برخوردار هستند معمولا از اتصالات پیچ های خودکار و پیچ های آلنی که استحکام بیشتری دارند استفاده می شود.

\n\n

 

\n\n

میز ناهارخوری با رنگ زیبا

\n\n

3-رنگ میز و صندلی ناهار خوری

\n\n

همانطور که می دانید برای رنگ کردن مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل از رنگ ها و تینرهای مرغوب استفاده می شوند و در میز ناهار خوری نیز اتفاق باید به همین شکل باشد زیرا همانطور که می دانید صندلی های میز ناهار خوری جابه جایی بیشتری را دارند و این وظیفه ی رنگ به کار رفته است که از بدنه صندلی محافظت کند و یا رنگ آن نپرد پس در انتخاب جنس و رنگ مناسب و خوب بسیار دقت کنید.

\n\n

 

\n\n

میز غذاخوری محکم

\n\n

4-جنس نشیمن صندلی ها

\n\n

یکی از مهمترین بخش های صندلی میز ناهار خوری قسمت نشیمن می باشد که باید از جنس نرم باشد تا در هنگام نشستن طولانی مدت احساس خستگی به ما دست ندهد معمولا قسمت نشیمن از جنس تخته چند لایه و برای روی آن از ابرهای متراکم یا اسفنج های با دوام استفاده می شود.

\n\n

 

\n\n

پایه های میز و صندلی ناهارخوری

\n\n

5-پایه های میز و صندلی ناهار خوری

\n\n

اگر پایه های میز و صندلی ناهار خوری شما صاف باشد از دوام بیشتری بر خوردار است البته پایه های منحنی از زیبایی خاص خود را دارند،نباید پایه ها از یک حدی بیشتر انحنا داشته باشند تا دوام آن حفظ بشود.

\n\n

 

\n\n

تکیه گاه محکم میز ناهارخوری

\n\n

6-تکیه گاه میز و صندلی ناهار خوری

\n\n

تکیه گاههایی مناسب هستند که در حد متعادل باشند نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه تا به آسایش ما صدمه ای وارد نشود،تکیه گاه ها را فراموش نکنید.

\n\n

 

\n\n

میز غذاخوری با کیفیت

\n\n

7-فرم اصلی میز های ناهار خوری

\n\n

یادتان باشد که میز و صندلی های ناهار خوری جزو وسایل بزرگ در دکوراسیون خانه شما محسوب می شود و باید جوری انتخاب شود تا به دکوراسیون منزل شما بیاید.میز نهار خوری در داخل منزل شما باید خوش بنشیند و موجب اختلال در دکوراسیون منزل شما نشود.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید