×
آیا سوالی دارید؟
با خانم ابراهیمی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

بهترین مکان برای تلویزیون کجاست؟ + تصاویر

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/10/07 13:37:53 0 نظرات طراحی دکوراسیون,پذیرایی و اتاق نشیمن,

بهترین مکان برای قرار دادن تلویزیون در اتاق نشیمن  تا حدود زیادی بستگی به نقشه و طراحی منزل شما دارد ولی چند اصل کلی برای انتخاب بهترین مکان وجود دارد. جای تلویزیون نباید جلوی پنجره یا منبع نور اصلی قرار داشته باشد زیرا در این صورت چشم شما اذیت شده و هم اینکه صفحه تلویزیون تار شده و نمیتوانید بطور واضح آنرا ببینید.میز تلویزیون یامیز  ال سی دی یکی از عناصر مهم در خوب جلوه دادن تلویزیون شما میباشد.

در اتاق نشیمن نباید هیچ صندلی یا میزی پشت به تلویزیون قرار داشته باشد,  چیدمان و دکوراسیون ست مبلمان باید به گونه ای باشد که مبلمان دور تا دور تلویزیون قرار بگیرند و از همه طرف دید داشته باشند.

تلویزیون بهتر است نزدیک به وسایل گرمایشی منزل مانند شومینه و شوفاژ نباشد زیرا این مکان ها در فصل سرما میتوانند بهترین مکان برای استراحت باشد ولی در صورت نزدیک بودن تلویزیون ممکن است نتوانید به خوبی استراحت کنید و اذیت شوید و همچنین از قرار دادن تلوزیون در جلوی وسایل گرمایشی منزل پرهیز کنید.

نسبت به اندازه تلویزیون خود شما باید فاصله مبلمان از آن را کنترل کنید تا چشم ها اذیت نشوند.بهترین حالت برای قرار دادن تلویزیون و دیدن برنامه مورد علاقه خود این است که مبلمان در روبروی آن قرار بگیرند.

نظر بدهید