×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

با خانه بدون پنجره چه کنیم؟؟؟ + تصاویر

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/10/08 12:07:29 0 نظرات طراحی دکوراسیون,پذیرایی و اتاق نشیمن,

1-ایجاد پنجره کاذب:برای این کار ابتدا باید دیوار مناسب را انتخاب کنید سپس  تصویر منظره ی دلخواهتان را که میخواهید از پشت پنجره پیدا باشد را پیدا کنید و در آخر قاب پنجره فرضی را بر دیوار مورد نظر نصب کرده و برای جلوه بهتر و طبیعی تر میتوانید از پرده استفاده کنید

2-نصب آینه:نصب آینه در منازل بدون پنجره باعث باز و بزرگتر نشان دادن منزل میشود. آینه باید به گونه ای نصب شود که بیشترین مقدار نور را منعکس کند و از منعکس کردن زیاد وسیله ها پرهیز کنید زیرا منزل شمارا شلوغ و هرج و مرج نشان میدهد.


3-استفاده از گل و گیاه:گل های زیبا به همراه گلدان های رنگی میتوانند منظره ی فوق العاده ای به خانه ی شما بدهند و خانه شمارا دلچسب و زیبا کنند.اگر در منزل خود فضای کافی برای قرار دادن آنها ندارید میتوانید از آویزهای سقفی استفاده کنید.


4-طراحی دکوراسیون با رنگ روشن:استفاده از رنگ های روشن مانند سفید,آبی آسمانی, صورتی, لیمویی و...باعث بزرگتر نشان دادن منزل میشود و کمبود نورطبیعی را جبران میکند.


5-طراحی نور:استفاده ی درست از نور و نورپردازی های زیبا میتواندمنزل شمارا زیبا ودلنشین کند.بهترین آنها نور آفتابی و مهتابی میباشد زیرا چشم هارا اذیت نمیکند  و میتوانید در نقاط مختلف منزل آنرا تعبیه کنید.


6-طراحی سقف آسمان:ایجاد سقف کاذب با طرح آسمان و منظره فضای شمارا وسیع میکند و همچنین نبود پنجره ها جبران میکند.

7-ایجاد جریان هوا:ایجاد جریان هوای مطلوب  یکی از کار های ضروری در منازل بدون پنجره میباشد.این جریان هوا باید به کونه ای باشد که افراد اذیت نشوند .برای تهویه میتواند از طریق پنکه سقفی  و یا دستی  استفاده کنید.

8-ایجاد نقطه عطف:شما میتوانید با ایجاد نقطه ی عطف در منزل نگاه میهمان را به آن جلب کنید تا کمبود پنجره را حس نکند.این نقطه عطف میتواند هرچیزی  مانند تابلو, قفسه, باکس و ....باشد.

9-در های شیشه ای:استفاده از در های شیشه ای یکی از راه های موثر در کمتر جلوه کردن نبود پنجره است.

نظر بدهید