×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

اهمیت رنگ ها در اتاق نشیمن

2016/12/04 10:06:50 0 نظرات طراحی دکوراسیون,دکوراسیون بر مبنای رنگ,

 

\n\n

رنگ آمیزی اتاق ها

\n\n

اتاق نشیمن مکانی است که همیشه خانواده در آن دور هم جمع می شوند، برروی مبلمان یا بر روی فرش می نشینند و لحظات شاد خود را در آن سپری می کنند. این ابتدایی ترین کاربرد اتاق نشیمن است. استفاده از رنگ های صحیح به شما و خانواده تان کمک می کند که روحیه شادتری را داشته باشید. این موضوع باعث می شود که انتخاب رنگ اتاق نشیمن و دکوراسیون حال و تناسب رنگ مبلمان کلاسیک یا مبل راحتی و مدل مبل استیل برای ما بسیار حائز اهمیت باشد.

\n\n

اهمیت رنگ ها در اتاق نشیمن

\n\n

ایده انتخاب و استفاده از رنگ ها گاهی به شدت به استفاده از فلسفه رنگ ها وابسته است تا بتوان بهترین نتیجه را حاصل کرد. اگر می خواهید تم و سبک خاصی را پیاده سازی کنید، باید حواستان باشد که رنک های مورد استفاده در دیوارها با یکدیگر و با رنگ مبلمان منزل در تضاد نباشد، چون ناهمخوانی رنگ ها به شدت به چشم می آید.

\n\n

در ادامه با فروشگاه اینترنتی مبلمان بیست دکور همراه باشید.

\n\n

 

\n\n

نقش رنگ ها در طراحی دکوراسیون

\n\n

 

\n\n

رنگ زرد در اتاق ها

\n\n

 

\n\n

رنگ نارنجی در اتق

\n\n

چیدمان مبل در خانه

\n\n

 

\n\n

رنگ آمیزی اتاق نشیمن

\n\n

 

\n\n

رنگ زرد در دکوراسیون

\n\n

 

\n\n

ترکیب رنگ سفید و نارنجی

\n\n

 

\n\n

اگر شما یک حال کوچک دارید و  میخواهید بزرگتر و عریضتر به نظر برسد، می توانید از رنگ های سفید و خاکستری استفاده نمائید. این دور نگ می توانند با عث شوند که حال و اتاق نشیمن جادار تر به نظر برسد. هر مبل راحتی، مبل استیل، میز ال سی دی، میز عسلی و هر آیتم مورد استفاده در اتاق نشیمن به راحتی با رنگ سفید هماهنگ می شود. درمورد رنگ خاکستری،هم ست کردن مبل و دکوراسیون به راحتی اتفاق می افتد.

\n\n

رنگ آمیزی اتاق نشیمن و حال پذیرایی می تواند حس بهتری را در شما ایجاد کند. به عنوان مثال رنگ زرد. به کارگیری رنگ زرد و طیف های این رنگ موحب می شود خانه شما روشن تر و بزرگتر به نظر برسد. همچنین استفاده از این تم رنگی باعث می شود که هرچیزی بیشتر خودش را نشان بدهد.

\n\n

اگر به دنبال این هستید که با استفاده از یک رنگ خاص فضا بیشتر به چشم بیاید، می توانید از رنگ های آبی و نارنجی با حاشیه سفید استفاده کنید. به ویژه رنگ نارنجی که اصطلاحا – خیلی تو چشم میاد - . بنابراین حاشیه سفیدرنگ باعث می شود که این رنگ ها کاملا جلب توجه کنند. در نظر داشته باشید که رنگ سفید می تواند مکمل هر رنگی باشد، به ویژه رنگ نارنجی.

نظر بدهید