×
آیا سوالی دارید؟
با خانم عاشوری آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

انواع روکش های زیبا برای تخت خواب

2016/12/15 10:16:32 0 نظرات

عنصر اصلی طراحی و دکوراسیون اتاق خواب تخت خواب است و راحتی اتاق خواب به آن بستگی دارد یکی از راحت ترین وسایل برای ایجاد رنگ و طرح در اتاق خواب شما سرویس خواب شما هست،به همین دلیل انتخاب دیگر وسایل دکوری اتاق خواب از جمله میز آرایش، بوفه، میز پاتختی، میز دراور به تخت خواب شما بر می گردد.کیفیت خوب بالش،تشک،پتو همه این موارد رابطه مستقیم با یک خواب آسوده و راحت دارد.فرقی نمی کند که شما از چه شکلی از تخت خواب ها خوشتان بیاید مهم این است که شما احساس راحتی داشته باشید و مقداری طراحی در تخت خواب وجود داشته باشد.

\n\n

 

\n\n

پتو و لحاف تخت خواب

\n\n

پتوها و لحاف های تخت خواب

\n\n

اگر می خواهید که سبک شما در اتاق خواب به چشم بیاید حتما در انتخاب پتو و لحاف دقت زیادی بکنید.انتخاب های بسیاری بر اساس گرمای مورد نیاز شما وجود دارد و همچنین در طرح ها و نقش های مختلف بر اساس سلیقه ی شما.

\n\n

 

\n\n

تخت خواب و روتختی

\n\n

لحاف هایی(رو تختی)که روی تخت خوابتان می اندازید

\n\n

درجه تاگ مبنای کیفیت لحاف محسوب می شود،که نشان دهنده ی وزن،گرما،نرمی لحاف است،بنابراین هرچه عدد مربوط به تاگ بالاتر باشد لحاف گرمتر و نرمتر می شود.معمولا مواد پر کننده ی آنها یا طبیعی هستند یا مصنوعی هستند،پرکننده های طبیعی مانند پر گرمای بیشتری را در خود نگه می دارد نسبت به پرکننده های مصنوعی،همچنین لحاف ها به صورت تکی و به صورت ست کامل لحاف در بازار وجود دارد که ست کامل آن مقرون به صرفه تر است و همه چیز مورد نیاز شما در آن موجود است.

\n\n

 

\n\n

روکش لحاف

\n\n

روکش لحاف

\n\n

روکش های لحاف در رنگ ها طرح ها و نقش های گوناگونی تولید می شود و عموما در انتهای این روکش ها از گره،زیپ،یا پارچه های چسبی استفاده می شود تا به راحتی به هنگام کثیف شدن از لحاف جدا شده و شست شو شود.

\n\n

ست روکش کامل شامل یک رو تشکی، یک رو تختی، دوتا هم رو بالشی می باشد.در بیشتر موارد ست روکش در ست لحاف وجود دارد ولی اگر نبود به اندازه های آن هنگام خرید توجه کنید.روکش ها از جنس ها و در طرح های مختلفی درست می شوند و این شما هستید که بنا به دکوراسیون اتاق خوابتان از بین آنها گزینه مناسب خود را انتخاب می کنید.اگر به دنبال روکشی بادوام و نرم هستید شما باید روکشی با تعداد 200گره درهر اینچ انتخاب کنید.اگر شما خیلی حرفه ای باشید با لمس کردن پی به جنس و نرمی آن می برید.

\n\n

 

\n\n

بالش برای تخت خواب

\n\n

بالش برای تخت خواب

\n\n

یکی از عوامل موثر در یک خواب راحت داشتن یک بالش مناسب بر روی تخت خواب شما است عوامل موثر برای یک بالش مناسب روبالشی،پرکننده های آن و اندازه ی آن مهمترین عناصر برای دقت در انتخاب یک بالش مناسب است.

\n\n

 

\n\n

روبالشی و رومتکایی

\n\n

روبالشی

\n\n

تقریبا می توان گفت که از عناصر بصری اتاق خواب به حساب می آید اکثر ست های مرتبط با تخت خواب دارای روبالشی هستند ولی اگر خواستید به صورت جداگانه تهیه کنید در انتخاب آن بسیار دقت کنید.

\n\n

 

\n\n

تخت خواب دامن دار

\n\n

تخت خواب دامن دار

\n\n

قسمت زیر تشک تا سطح زمین را می پوشاند به آن دامن تخت خواب می گویند که هم زیبایی دارد هم به عنوان یک عنصر بصری در اتاق خواب به چشم می آید، توجه داشته باشید هنگام خرید این نوع دامن ها برای تخت خوابتان داشتن اندازه ی دور تا دور تخت خوابتان مهم است،امروزه در طرح ها و نقش های مختلفی تولید می شود شما می توانید بنا به سلیقه و دکوراسیون اتاق خوابتان از دامن ها استفاده کنید.

\n\n

 

نظر بدهید