انتخاب یک میز کار خوب برای اتاق کارتان در خانه

نوشته شده توسط خ محمد پور 2016/11/29 10:01:40 0 نظرات

شما و میز کارتان می توانید برای سالیان زیاد همراه همدیگر باشید، بنابراین انتخاب یک میز کار مناسب بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. در محیط های اداری معمولا مبل اداری، میز مدیریت، میز کامپیوتر، صندلی کامپیوتر، صندلی مدیریتی یا حتی میز کنفرانس به چشم می خورد. اما در یک اتاق کاری که در خانه دایر می شود به جرات می توان گفت نوع میزی که انتخاب می کنید، بسیار مهم تر از سایر اجزا و لوازمی است که شما برای دکوراسیون جدید محیط کارتان انتخاب و خرید می کنید.

\n\n

جنس میز

\n\n

اگر شما بیشتر کارهایتان را در خانه انجام می دهید، شما به میزی که امکانات بیشتری دارد، نیاز دارید. اما جنسی که از آن میز اداری ساخته شده است بسیار مهم است.

\n\n

 

\n\n

میز کار چوبی

\n\n

 

\n\n

چوب یا طرح چوب

\n\n

چوب یا استفاده از میز چوبی حس گرمای بیشتر را ایجاد می کند و باعث ایجاد شدن یک فضای دنج و آرامش بخش تری می شود؛ به ویژه چوب های محکم تر که به راحتی خط و خش روی آن نمی افتد. میز چوبی می تواند حس استحکام و مقاومت را به اتاق کارتان القا کند. مراقب باشید که میز نئوپانی یا اجناسی که با خرده چوب ساخته شده اند و دارای روکش چوبی هستند به جای چوب به شما فروخته نشود. برخی از این اجناسی که به وسیله مواد شیمیایی ساخته می شوند ممکن است آسیب ها زیست محیطی (مانند نشر گاز فرمالدهید ) داشته باشد و باعث ایجاد بیماری برای شما و سایر اعضای خانواده بشود.

\n\n

 

\n\n

میز شیشه ای و میز فلزی

\n\n

 

\n\n

فلز یا شیشه

\n\n

اغلب میز های فلزی که از استیل یا آلومینیوم که روی آن شیشه قرار گرفته؛ بسیار محکم، بوده و ظاهر مدرن و حرفه ای را دارند. میزهای فلزی باعث می شوند اتاق بزرگتر و خنکتر به نظر برسد. احتمال آسیب در میز های شیشه ای بیشتر از میزهای چوبی است. از طرفی میز های فلزی – شیشه ای که دارای ظاهر بازتری هستند به صورت طبیعی دارای محفظه و کشوهای کمتری هستند.

\n\n

هدفتان از داشتن اتاق اداری و اتاق کار در خانه تان چیست؟

\n\n

با توجه به تغییر سبک زندگی در این دوره، داشتن اتاق کار درخانه به دلایل بسیاری برای برخی از افراد الزامی شده است. دانستن اینکه شما اتاق کارتان را برای چه کاری نیاز دارید؟ روزانه چند ساعت را در آن سپری می کنید؟ آیا مراجعه حضوری دارید یا خیر؟ یا همینطور دانستن بسیاری سوالات دیگر برای اینکه شما چه میزی را نیاز دارید تعیین کننده و تاثیر گذار است. در اغلب اتاق های کار در خانه حداقل یک کامپیوتر به چشم می خورد.

\n\n

 

\n\n

freelancer - دورکاری

\n\n

 

\n\n

دورکاری

\n\n

میزان دورکاری در سراسر جهان به شدت رو به رشد است. همینطور بسیاری از آژانس های کاریابی ایجاد شده است که برای افرادی که علاقه مند به دورکاری هستند، شغل می یابد و آن ها را به کارفرمایان جویای این نیروی کارها متصل می کند. دورکاری به میزان 79% از سال 2005 تا 2013 رشد داشته است. این عدد نشان دهنده میزان نیاز به وجود اتاق کار در بسیاری از خانه ها را نشان می دهد.

\n\n

دورکاران و سایر مردمان خود اشتغال

\n\n

بر اساس گزارش نشریه فوربز آمریکا، تعداد افراد دورکار به مدد ایجاد و رشد روزافزون سایت های آنلاین دورکاری؛ روز به روز در حال افزایش در سراسر جهان در حال رشد فزاینده است. این نشریه آمریکایی همچنین می فزاید که این تعداد طی پنج سال آینده 50% رشد خواهد داشت.

\n\n

پرداخت قبوض، خرید ها و انجام خدمات آنلاین با استفاده از کامپیوتر

\n\n

سهولت پرداخت قبوض مثل: مالیات، جرائم رانندگی، قبوض آب ، برق و ... و بسیاری از خدمات الکترونیک دولتی و خصوصی  با استفاده از کامپیوتر موجب شده که برای همیشه با کاغذ و صفوف طولانی برای انجام این امور خداحافظی کنیم. یکی دیگر از اموری را که می توان در اتاق کار انجام داد خرید آنلاین است. ضمنا بسیاری از امور روزانه و ارتباطات اجتماعی ما نظیر چک کردن ایمیل، اینستاگرام، تویتر، فیس بوک، مطالعات صفحات وب بخشی از زندگی ماست که به راحتی نمی توان آن را از زندگی امروزی جدا کرد که همگی این امور غالبا در اتاق کار اتفاق می افتد.

\n\n

 استفاده شما نوع میزتان را تعیین می کند

\n\n

اگر میز کار درست انتخاب شود و درست بکار برده شود هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.برخی از ما دوست داریم که همه چیز جلوی دستمان باشد، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهیم یک میز مرتب و تمیز داشته باشیم. سبک ها و مدل های مختفی برای میز وجود دارد؛ آنچه که مهم است نوع استفاده شما است.

نظر بدهید