×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

انتخاب میز جلو مبلی

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/12/03 15:45:17 0 نظرات پذیرایی و اتاق نشیمن,میز و صندلی ,

یکی دیگر از انتخاب های مهم در دکوراسیون منزل انتخاب فرم میز جلو مبلی است که به نوع مبلمان و وسعت فضای منزل شما بستگی دارد اگرمنزل شما کوچک و کمبود فضا دارید؛ قبل از هرچیز به دنبال میزهای دو طبقه و یا دارای کشو باشید تا بتواند برای فضای کوچک خانه شما کاربردتر باشند و اگر فضای جلو مبل شما کشیده و باریک است بهتر است در انتخاب فرم میز نیز وسواس بیشتری به خرج دهید، فرم های بیضی شکل و کشیده برای چنین فضاهایی مناسب ترند.

در انتخاب رنگ میز جلو مبلی و میز عسلی ها حتما از چوب های هماهنگ و هم رنگ با بدنه ی مبلمانتان استفاده کنید تا با مبلمانتان متناسب باشد. به طور کلی ابعاد استاندارد میز عسلی و سطح میز جلو مبلی باید ۵ سانتیمتر بالاتر از ازتفاع مبلمان کناری خود باشد.جنس بیشتر میز عسلی های موجود در بازار ساخته شده از ورق ام دی اف یا نئوپان با روکش ملامینه می باشندباید مشخص کنید که از میز جلومبلی چه استفاده هایی می خواهید بکنید .اگر برای پذیرایی است که باید به طرح و ظرافت آن بیشتر توجه شود ولی اگر برای یا نگه داری روزنامه و مجلات ...استفاده شود بهترین انتخاب انواع چند طبقه و کشویی آن است که جادار و مرتب تر است.

و قابلیت ذخیر سازی وسایل را داردقابلیت تاشو بودن یا نبودن میز عسلی برای استفاده در فضاهای کوچک میتواند بسیار کاربردی است زیرا در تمامی فضای خانه استفاده دارد و به چیدمان دکوراسیون کمک بسزایی میکند.رنگ میز عسلی بستگی به رنگ مبلمان و دکوریون فضای اطراف می باشد.

در کل رنگ ها به چند دسته تقسیم می شوند از جمله رنگ جلای معمولی  یا استفاده از ورق ام دی اف یا روکش ملامینه در طرح های متنوع یا استفاده از رنگ های پولیستری و یا رنگ های رزینی که مانند شیشه براق می باشند وجلوه زیبایی به میز عسلی می دهند که هرچه رنگ مبل شاد تر باشد بهتر است از رنگ عسلی مات تری استفاده کنید ولی اگر مبل رنگ قهوه ای یا طوسی دارد بهتر است از رنگ های روشنتر و جلا داده استفاده کنید  تا روح زنده ای در فضای دکور منزل شما باشد.

استفاده از تعداد زیاد جلو مبلی و عسلی حتی در یک دکوراسیون با وسعت زیاد باعث شلوغی و بهم ریختگی دکور میشود.بهتر است تناسب میان تعداد  مبلمان منزل و میز عسلی و جلو مبلی برقرار باشد تا نظم بیشتری در دکوراسیون زیبای شما ایجاد شود.


1-میز جلو مبلی و عسلی کایزن مدل آنتیک

2-میز جلو مبلی و عسلی  کایزن مدل سناتور
3- میز جلو مبلی و عسلی کایزن مدل کلاسیک

4-میز جلو مبلی و عسلی  کایزن مدل رویال

5-میز جلو مبلی و عسلی  کایزن مدل مرسده
6-مبل جلو مبلی و عسلی کایزن مدل  نگین

7- میز جلو مبلی و عسلی مدل پرشیا


نظر بدهید