×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

استفاده از گیاهان در طراحی دکوراسیون باغچه و حیاط

نوشته شده توسط مهدی عرفانیان 2016/11/17 14:32:43 0 نظرات طراحی دکوراسیون,

استفاده از گیاه در فضای خانه

\n\n

آیا به دنبال یک طراحی زیبا برای باغچه، محیط بالکن یا حیاط خانه تان هستید؟ و می خواهید که اجزای این دکور را خودتان با کمترین هزینه بسازید؟ پس نکاتی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد قطعا برای خلق یک بهشت کوچک دست ساز به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. به علاوه اینکه شما می توانید یک طراح دکور را استخدام کنید تا طرح مد نظر شما را پیاده سازی کند. انتخاب با شماست. شما به چند ایده ساده و خلاقانه برای ساخت یک محیط جذاب نیازمند هستید.  اکنون شما می توانید از این ایده های زیر بهترین روش های این کار را فرابگیرید

\n\n

در ادامه با بیست دکور همراه باشید.

\n\n

 

\n\n

ترکیب گل و گیاه را در بهترین نما کار کنید! شما می توانید با یک ترکیب شیک از سبزه و گل شروع کنید. آیا تا به حال اینکار را در باغداری امتحان کرده اید؟  اگر شما هرگز تجربه برای انجام این کار نداشته اید، احتمالا علاقه مند انجام این روش هستید. سعی کنید سبزه و گیاهان را کنار گل ها در محلی از باغچه یا حیاط خود که بهترین منظره و نما دارند، استفاده نمائید. این روش می تواند یک راه برای جذاب کردن باغچه شما باشد.

\n\n

دکور خانه

\n\n

استفاده از گیاهان پر شاخ و برگ می تواند جذابیت افزونی را به پروژه شما ببخشد.

\n\n

گیاه برای خانه

\n\n

گیاهان حتی می توانند ضمن استفاده در زیبا سازی فضای آشپزخانه، بخشی از نیازهای اولیه شما در آشپزی را نیز رفع کند.

\n\n

گل و گیاه برای خانه

\n\n

استفاده از گیاهان با اشکال و ساختار مختلف به خاص بودن فضای باغچه شما کمک می کند. این باعث می شود که باغچه شما در فصل های مختلف سبز باشد چون برخی از گیاهان همیشه سبز هستند.

\n\n

گل و گیاه برای دکور خانه

\n\n

استفاده از گیاهان چندساله، درختچه، یا تاک انگور در فصل تابستان که باعث شود نمای بزرگی ایجاد شود می تواند حس سرسبزی بسیاری را القا کند.

\n\n

گیاه برای خانه

\n\n

استفاده از مبل راحتی و مبل ال که در تناسب رنگ با محیط باغ باشد هم بسیار حائز اهمیت است.

\n\n

گیاه در کنار مبلمان خانه

\n\n

در مجموع طراحی و پیاده سازی یک دکور زیبا برای باغ کاری بسیار لذت بخش و ساده است اگر بتوانید ایده های مختلف خود را باهم ترکیب کنید. به ویژه اگر از یک مشاور طراحی دکور کمک بگیرید می توانید با جلوگیری از هزینه اجرایی زیاد یک محیط آرام را برای خود و خانواده تان بسازید.

نظر بدهید