×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

استفاده از رنگ زیبای سفید در دکوراسیون

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2018/01/14 10:18:16 0 نظرات طراحی دکوراسیون,

همانطور که میدانید رنگ سفید یک رنک جذاب و دلنشین است که برای استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید آن را با همه رنگ های مورد علاقه خود ست کنید. رنگ سفید پویایی و حرکت را به همراه می آورد و دکوراسیون شمارا خسته کننده جلوه نمیدهد.


نکته قابل توجه این است که برای جلوگیری از بی روح نشان دادن چیدمان بهتر است از ترکیب سفید با رنگ های دیگر استفاده کرد.


ترکیب رنگ قرمز و سفید، سیاه و سفید، بنفش و سفید، آبی و سفید و رنگ های دیگر  جلوه ی زیبایی به دکوراسیون شما میدهد و از کسل کننده شدن و بی روح شدن دکور شما جلوگیری میکند.


همچنین ترکیب سفید با جمعی از رنگ های دیگر(هفت رنگ) میتواند بسیار جذاب و خیره کننده باشد برای مثال:اگر در منزل از ست مبلمان سفید استفاده میکنید بهتر است میز ناهار خوری خود را کاملا سفید انتخاب نکنید.


از ترکیب رنگ های زیبا درکنار سفید میتوان به  بنفش، سبز،آبی، صورتی، قرمز و... اشاره کرد. این ترکیبات مانع از بی روح شدن اتاق یا نشیمن شما میشود و در کل باید به این نکته توجه کرد که هنگام استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون نباید اجازه داد که مانع سرد و  یکنواخت شدن  منزل شما


شود.استفاده از رنگین کمان( هفت رنگ) به همراه رنگ سفید در دکوراسیون  میتوانید جالب و خیره کننده باشد و همچنین مانع از یکنواختی شود.


رنگ سفید در دکوراسیون حس تمیزی و درخشانی به منزل میدهد و به همین خاطر طرفداران زیادی دارد


استفاده از رنگین کمان( هفت رنگ) به همراه رنگ سفید در دکوراسیون  میتوانید جالب و خیره کننده باشد.نظر بدهید