Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

اداری

میز تحریر نوین آرا مدل P520 میز تحریر نوین آرا مدل P520
پرفروش ترین ها
برند: نوین آرا
میز تحریرP520 یک میز کم حجم و در عین حال بسیار زیبا و شیک میباشد که مناسب برای منازل کوچک و فضاهای محدود است.این میز بسیار مقاوم و با کیفیت میباشد که دارای ظاهری مدرن است که همین ویژگی باعث شده این میز مناسب برای تمامی فضاها از جمله  ادارات و منزل میباشد.یکی از ویژگی های بارز در ساخت این میز اس..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
کمد های فلزی رختکن و نگهداری لوازم در فضاهای اداری و مدارس و ورزشگاه ها و ... کاربرد دارد.از این کمد ها برای نگهداری وسایل شخصی افراد استفاده می شود که با  وجود این کمد افراد لوازم اضافی خود در حین انجام کار در آن قرار می دهند که هم بدون مزاحمت کار کنند و هم محیط کاری با نظم و انضباط بیشتری داش..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
کمد های نگهداری لوازم شخصی برای ایجاد نظم در ورودی فضاهای مختلف و یا امانتداری های فضاهایی مانند موزه ها کاربرد دارند.این کمد ها با داشتن قفل می تواند امنیت کافی برای نگهداری لوازم شخصی شما را داشته باشد.شرکت پیشرو صنعت آسیا محصولات متنوعی در زمینه این مدل کمد های فلزی ارائه می دهد که می تواند خریدا..
972,000 تومان
قیمت بدون مالیات:972,000 تومان
کمد های فلزی مناسب برای قرار دادن لوازم شخصی در محیط هایی مثل محل کار و ورزشگاه و استخر و ... می باشد .این کمد ها قفل دارند شما می توانید با خیال آسوده لوازم خود را در آن قرار دهید.با قراردادن این کمد ها در فضاهای مختلف می توانیم در آن فضاها نظم ایجاد کنیم و محیط های انجام فعالیت خود را به دور از لو..
936,000 تومان
قیمت بدون مالیات:936,000 تومان
این مدل کمد ها مناسب است هم برای جا لباسی بودن هم برای نگهداری وسایل شخصی زیرا با توجه به ابعادی که دارد فضای مناسبی برای نگهداری لباس و وسایل دارد.این مدل کمد ها می تواند مناسب فضاهای ورزشی و یا فضاهایی که کارمندان نیاز به تعویض لباس دارند باشد .با قرار دادن این کمد در محل رختکن می توانید به فضای آ..
456,000 تومان
قیمت بدون مالیات:456,000 تومان