Menu
Your Cart

اداری

میز تحریر نوین آرا مدل P520 میز تحریر نوین آرا مدل P520
پرفروش ترین ها
برند: نوین آرا
میز تحریرP520 یک میز کم حجم و در عین حال بسیار زیبا و شیک میباشد که مناسب برای منازل کوچک و فضاهای محدود است.این میز بسیار مقاوم و با کیفیت میباشد که دارای ظاهری مدرن است که همین ویژگی باعث شده این میز مناسب برای تمامی فضاها از جمله  ادارات و منزل میباشد.یکی از ویژگی های بارز در ساخت این میز اس..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
کمد های فلزی رختکن و نگهداری لوازم در فضاهای اداری و مدارس و ورزشگاه ها و ... کاربرد دارد.از این کمد ها برای نگهداری وسایل شخصی افراد استفاده می شود که با  وجود این کمد افراد لوازم اضافی خود در حین انجام کار در آن قرار می دهند که هم بدون مزاحمت کار کنند و هم محیط کاری با نظم و انضباط بیشتری داش..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
کمد های نگهداری لوازم شخصی برای ایجاد نظم در ورودی فضاهای مختلف و یا امانتداری های فضاهایی مانند موزه ها کاربرد دارند.این کمد ها با داشتن قفل می تواند امنیت کافی برای نگهداری لوازم شخصی شما را داشته باشد.شرکت پیشرو صنعت آسیا محصولات متنوعی در زمینه این مدل کمد های فلزی ارائه می دهد که می تواند خریدا..
972,000 تومان
قیمت بدون مالیات:972,000 تومان
کمد های فلزی مناسب برای قرار دادن لوازم شخصی در محیط هایی مثل محل کار و ورزشگاه و استخر و ... می باشد .این کمد ها قفل دارند شما می توانید با خیال آسوده لوازم خود را در آن قرار دهید.با قراردادن این کمد ها در فضاهای مختلف می توانیم در آن فضاها نظم ایجاد کنیم و محیط های انجام فعالیت خود را به دور از لو..
936,000 تومان
قیمت بدون مالیات:936,000 تومان
این مدل کمد ها مناسب است هم برای جا لباسی بودن هم برای نگهداری وسایل شخصی زیرا با توجه به ابعادی که دارد فضای مناسبی برای نگهداری لباس و وسایل دارد.این مدل کمد ها می تواند مناسب فضاهای ورزشی و یا فضاهایی که کارمندان نیاز به تعویض لباس دارند باشد .با قرار دادن این کمد در محل رختکن می توانید به فضای آ..
456,000 تومان
قیمت بدون مالیات:456,000 تومان
کمد های فلزی می تواند برای فضاهای رختکن و امانات مناسب باشند.این مدل  کمد ها با توجه به ابعاد برای فضاهای رختکن و تعویض لباس مناسب تر هستند زیرا فضای بییشتری برای نگهداری لباس ها و لوازم شخصی دارند. این مدل کمد هارا بیشتر در فضا ها ی رختکن اداراتی که لباس فرم دارند و کار طولانی مدت دارند استفاد..
384,000 تومان
قیمت بدون مالیات:384,000 تومان
کمد های فلزی قدی می تواند مناسب برای فضاهای رختکن ادارات و مجموعه هایی باشد که تایم کاری زیادی دارند و لباس فرم خاصی دارند یا می تواند مناسب برای مجموعه های ورزشی باشد زیرا فضای بیشتری برای نگهداری لوازم شخصی شما و لباس های شما دارد .کمد پیشرو صنعت آسیا مدل انتظامی از دسته کمد های بزرگی است که برای ..
840,000 تومان
قیمت بدون مالیات:840,000 تومان
کمد های فلزی در فضاهای اداری و بعضی باشگاه های ورزشی برای نگهداری وسایل شخصی افراد کاربرد دارد .با انتخاب این کمد ها به استفاده کنندگان این امکان را می دهیم که فضای کاری خود را همواره مرتب نگه دارند و تمام وسایل شخصی مورد نیاز در طول زمان کار را  در این کمد ها نگه دارند تا محیط کاری با نظم بیشت..
840,000 تومان
قیمت بدون مالیات:840,000 تومان
کمد جا کفشی فلزی در ادارات و فضاهای ورزشی و مساجد کاربرد دارد .با انتخاب این مدل جا کفشی های فلزی می توانید با اشغال فضای کمی تعداد زیادی کفش را در آن جای دهید و با ظاهری که داردمی تواند مناسب فضاهای اداری و ورزشی و مذهبی باشد.با استفاده از این کمد ها ی جا کفشی فضای نگهداری کفش هارا کاملا مرتب و منظ..
922,000 تومان
قیمت بدون مالیات:922,000 تومان
در تمام دفاتر اداری باید فضایی برای نگهداری و طبقه بندی مدارک و اسناد وجود داشته باشد برای نظم بخشیدن به این اسناد و مدارک معمولا از کمد هایی به این منظور استفاده می کنند.شرکت پیشرو صنعت آسیا با تولید محصولات متنوع در زمینه بایگانی فایل ها می تواند به راحتی این نیاز شمارا برآورده کند.کمد بایگانی رمز..
1,320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,320,000 تومان
در دفاتر اداری برای بایگانی و نگهداری مدارک و اسناد از کمد های